Deye Inverter Hybrid HV 30kW 3MPPT | SUN-30K-SG02HP3-EU-AM3
- TootjadDeye
- Mudel: SUN-30K-SG02HP3-EU-AM3
- Saadavus: 5
-
7 624€
Deye Inverter Hybrid HV 30kW 3MPPT | SUN-30K-SG02HP3-EU-AM3
| All | |
| ELi tõhusus | 98 % |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 880 mm |
| Gross height (mm) | 440 mm |
| Gross weight | 48.00 kg |
| Gross width (mm) | 590 mm |
| Max PV sisendpinge | 1000 V |
| Max Tõhusus | 98.5 % |
| MPPT-de arv | 3 |
| Net weight | 46.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Deye |
| Producer product family | Inverter Hybrid HV 30kW 3MPPT |
| Producer product name | SUN-30K-SG02HP3-EU-AM3 |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.228448 m |
| Võrguühendus | Three-phasis |
| Warranty | 120 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




